Newborn

Narození miminka je jedno z nejkrásnějších okamžiků v našich životech a vzpomínky na toto období jsou opravdu jedinečné, protože neskutečně rychle uteče. Uchovejte si tyto vzpomínky dříve, než vám vaše lásky před očima vyrostou. 

Newborn focení - tedy focení novorozených miminek - fotím ideálně do 14 dní od narození (s výjimkou dříve narozených). V tomto období jsou miminka stále spavá a pamatují si polohu z bříška, kterou využívám při wrapování. Při focení se vše přizpůsobuje náladě a potřebám miminku tak, aby se cítilo pohodlně a v bezpečí.

S sebou nemusíte vozit kromě krmení a přebalení pro miminko téměř nic. K dispozici jsou všechny ateliérové oblečky i rekvizity. 

Pokud budete mít o focení zájem, je dobré se mi ozvat již předběžně s očekávaným termínem porodu, kdy ode mne dostanete veškeré informace k focení.

Tip na focení: Na newborn focení se hlaste s předstihem. Že je miminko na světě můžete napsat už z porodnice, abyste si domluvili bližší termín focení. Pokud kojíte, před focením si dejte pozor na to co jíte, aby pak miminko netrápilo bříško a zbytečně neplakalo, nebo se nekroutilo. :)


Rezervujte si termín.