Jmenuji se Jana, jsem maminka dvou krásných dcer, manželka báječného muže, kreativní člověk, který potřebuje svoji kreativitu pravidelně realizovat a jsem vášnivá fotografka, kterou fotografie provází téměř celý život. 


Do focení jsem se zamilovala už jako malá holka. Líbilo se mi, že přes hledáček fotoaparátu vidím svět jinak a vidím mnohem více, než ostatní. Tato vášeň mi vydržela až do teď a mohu přiznat, že kouzlu fotografie propadám stále více a více. Dlouho jsem snila o životě fotografky, ale chyběla mi odvaha. Mateřská dovolená mi nakonec umožnila si tento sen splnit. Díky velké podpoře manžela jsem sebrala odvahu a své služby jsem začala nabízet veřejnosti. Troufám si říci, že nyní mám za sebou spoustu spokojených klientů a to mi dělá obrovskou radost. 


Fotka má v našich životech větší smysl, než si možná sami připouštíme. Připomíná nám kým jsme byli a kdo jsme teď. Vrací nám vzpomínky, pocity i emoce. Může nám pomoci jako skvělá terapie v mnoha situacích. Dokáže nám alespoň na chvíli vrátit ty, kteří tu s námi již nemohou být. Dokáže vykouzlit úsměv i rozplakat. Dokáže nás v myšlenkách přenést v čase i místě. Nepodceňujme sílu fotografie a využijme toho, co nám nabízí. Proto fotografii tolik miluji, proto to celé dělám - protože to má smysl.