Párové focení


Abyste si mohli nechat udělat pěkné fotky, není potřeba mít děti, nebo být těhotný. :D Mám ráda romantiku, ale vím, že není pro každého, takže si spolu můžeme dát i pohodové focení plné srandy.

Když přijdete na focení párovek, většinou jste nervózní a dost často padá věta typu: "Když mi jsme ještě nikdy na focení nebyli a nemáme žádné zkušenosti." Věřte mi, není proč být nervózní (já jsem možná víc :D ) a opravdu nikdy neočekávám, že mi přijde na focení ostřílený pár modela a modelky. Myslím, že je fajn se trochu seznámit a když alespoň trochu opadne tréma, můžeme něco cvaknout. 

Mám ráda, když i před objektivem zůstanete sami sebou, i když věřím, že pro někoho to může být těžké. Nebojte, jde o to si to celé hlavně užít. Páni teď možná trochu kroutí hlavou, ale uvidíte, že při odchodu zjistíte, že se focení dalo přežít, ba dokonce že to nakonec byla celkem pohoda a sranda. A navíc Vám bude partnerka až do večera viset okolo krku, jaký jste hrdinové, že jste to tak bravurně zvládli. :D

TIP na focení
Doporučuji oblečení v přírodních barvách a naopak doporučuji se vyhnout křiklavým a neonovým barvám. Dále prosím oblečení bez potisků, log, nápisů, které zbytečně ruší celkový dojem fotky. Oblečení doporučuji sladit do palety k sobě hodících se barev. 
Pokud byste si nevěděli rady nebo chtěli pomoci, nebojte se napsat. Spolu můžeme vymyslet co na sebe a čemu se naopak vyhnout. Vhodné oblečení dělá opravdu mnoho.


Rezervujte si termín.