Těhotenské focení

Pupíčky z lásky fotím moc ráda. Těhotenství je jedno z nejkouzelnějších období, které si oba rodiče budou určitě rádi připomínat. 

Každá nastávající maminka má těhotenství trošku jiné a tak se snažím těhulky při focení zbytečně nezatěžovat. Vybírám místa na focení, která jsou v těsné blízkosti parkování. Focení doporučuji okolo 30tt, kdy je bříško již pěkně viditelné, ale maminky jsou zároveň ještě plné síly, bříško je pro pohyb stále komfortní a maminky ještě netrápí viditelné otoky. Focení lze samozřejmě uskutečnit i dříve či později, dle vašeho přání. 


Z focení nemusíte být nervózní, i když je to pro Vás třeba nová zkušenost. Vše je o dohodě. Focení je o pohodě, o chvílích strávených vědomě s miminkem a třeba i o posledních dnech ve dvou. A jako příjemný bonus si odnesete hezké fotky, díky kterým si tento okamžik budete moct připomínat, i když už Vám budou po bytě běhat malé nožičky. :)  

TIP na focení

Na focení doporučuji dlouhé šaty či sukně, které těhulkám z mé zkušenosti opravdu lichotí. Dále doporučuji oblečení v přírodních barvách a naopak se vyhněte křiklavým a neonovým barvám. Dále prosím oblečení bez potisků, log, nápisů, které zbytečně ruší celkový dojem fotky. Pokud se budete fotit i s partnerem či rodinou, doporučuji oblečení sladit do palety k sobě hodících se barev. 


Napište mi a já vám ráda poskytnu více informací, rad a tipů k těhotenskému focení. 


Rezervuje si svůj termín.